O SES TÜRKİYE DE KÜRTÇE FIRTINASI

20806 izlenme27 Ocak 2018
Reklamlar
O SES TÜRKİYE DE KÜRTÇE FIRTINASI

Hürriyet yazarı yazısına şöyle başladı: “Yarışmaya Balkan müziği söyleyen bir kadın katılmış, bütün jüri dönmüş bir tek Yıldız dönmemiş. Performansın sonunda da ‘Aaa sen Türkmüşsün… Ben seni yabancısın sandım. Türk olduğunu bilsem dönerdim’ demiş. Bu söze Gökhan sinirlenmiş, ‘Bu yarışmaya yabancılar da geliyor, niye dönmezdin ki’ diyerek Yıldız’a itiraz etmiş…”

‘Çekimi iptal etmişler’

Tilbe’nin bu sözler üzerine “Burası O Ses Türkiye, ben Türk arıyorum. Burası O Ses İngiltere değil, öyle olsaydı İngiliz arardım” dediğini aktaran Semercioğlu, Özoğuz’un da Tilbe’ye “Sen o zaman Kürtlerin yarışmasına da itiraz edersin” yanıtını verdiğinde tansiyonun yükseldiğini ve sunucu Acun Ilıcalı’nın sakin olmaları için iki tarafı da uyardığını yazdı.

Semercioğlu şöyle devam etti: “Sonunda bakmışlar olacak gibi değil, seyirciyi, yarışmacıları gönderip çekimi iptal etmişler. Gökhan’la Yıldız’ın arasındaki tartışma kuliste bile sürmüş. Yıldız Tilbe geçen günkü bir bölümde de Azerbaycanlı bir Türk’ün konuşmasına takılarak, ‘Ben takımımıza güzel Türkçe konuşan arıyorum’ demiş, Azeri Türkü’nün konuşmasını beğenmediğini belli etmişti…”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kocası Eve Kamera Yerleştirdi Kadıköy'de “Zeytin Dalı" harekatını protesto eden bir grup, kendilerine tepki gösteren 3 kişiyi tekme tokat dövdü! Vurduğu KURT Öldü zanneti ................ İSTANBUL'DA BİR SURİYELİ AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BÖYLE SAKAR ANNE GÖRÜLMEDİ