Son Dakika
02 Temmuz 2020 ( 26497 izlenme )
Reklamlar

İkranurun babası itiraf etti!

İkranurun babası itiraf etti!


Türkiye gündemini sarsan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi'nin ölümünün üzerindeki sır perdesi aralanmaya çalışılıyor. İkra Nur'un babası, "Görmemesi gereken bir şeyi görmüş ve konuşacağı için öldürülmüş olabilir." ifadelerini kullandı.

Konuşmaması için ö-ldürüldü

Cansız bedeni evinden tam 7 kilometre uzaklıktaki Adaköy Deresi'nde bulunan Minik İkra'nın babası Serdar Tirsi 'kızının görmemesi gereken bir şeyi gördüğü ve konuşacağı için öldürülmüş olabileceğini' söyledi.

Konuşmaması için ö-ldürüldü

Baba Serdar Tirsi, dere uzak olduğu için İkranur'un oraya gidemeyeceğini düşündüklerini, bu yüzden dereye bakılmadığını belirtti.

Konuşmaması için ö-ldürüldü

Acılı baba Serdar Tirsi, şöyle konuştu: Dere aranmadı da derenin yanından biz geçtik. Emniyet personeli ve akrabalarımla da geçtik ama biz bir şey görmedik.

"Bir yanlış yapıldı, İkranur bunu gördü" Müge Anlı'nın programına katılan baba Serdar Tirsi, çocuğun görmemesi gereken bir şeyi gördüğünü ifade ederek "Bir yanlış yapıldı, İkranur bunu gördü ve öldürüldü" diye konuştu.

Konuşmaması için ö-ldürüldü

Konuşmasın diye öldürdü" Derenin üst tarafları arandı dereye en son girildi. İkranur konuşacağı için öldürülmüş olabilir. İkranur konuşabiliyor sonuçta anlatabilir, konuşmasın diye öldürdü.

Konuşmaması için ö-ldürüldü

Kaybolduktan 4 gün sonra İkra Nur Tirsi'nin ön otopsi raporunda cinsel istismar bulgusuna rastlanmadığı da açıklanmıştı.İhtimaller araştırılıyor Soruşturmada kızın dereye düşerek, öldüğü ya da öldürüldükten sonra dereye atılmış olabileceği ihtimalleri de titizlikle araştırılıyor.

Vali Ünlü, ilk bulguları paylaştı İkra Nur Tirsi'nin cenaze namazı sonrası gazetecilere konuşan Giresun Valisi Enver Ünlü, aramalar sonucunda İkra Nur'un cansız bedenini dere yatağında bulduklarını belirterek şunları söylemişti: İlk bulgular, çocuğumuzun herhangi bir kesici, delici veya ateşli silahla öldüğüne dair hiçbir bulgu, hiçbir bilgi yok.

Yani şu an çok şükür ilk muayenesinde herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Ama tabii sonucu Adli Tıp Kurumunun yazacağı, göndereceği rapora göre sizlerle paylaşabilirim ama şu anda söyleyeceğim bu kadar.

Ünlü, adli soruşturmanın devam ettiğini ve kendisinin bu konuda bir şey söyleyemeyeceğini belirterek, şunları kaydetti: Arkadaşlarımız çalışıyorlar, bu konular gizlidir, biliyorsunuz ama şu anda ilk bulgulara göre herhangi bir cinsel istismar, cinayet vesaireden söz etmemiz mümkün değil.

Konuşmaması için ö-ldürüldü

Bu bilgileri şimdilik paylaşabilirim sizinle ama tabii kesin sonucu Adli Tıp Kurumu'nun vereceği kati yazılı rapor belirleyecek. Şimdilik sizlerle bunu paylaşabilirim.

Bir gazetecinin olayla ilgili gözaltı olup olmadığı yönündeki sorusuna Ünlü, "Şu an itibarıyla bildiğim kadarıyla benim bu konuda bilgim yok. Yani bunu sayın başsavcımız sizlerle paylaşır. Adli soruşturma gizli yürütülüyor." yanıtını verdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika..Dehşet Kaza..Çok Sayıda Ölü Ve Yaralı Var.!! SON DAKİKA : BAŞBAKAN DİYARBAKIRDA....İŞTE DETAYLAR Son dakika… İstanbul’da Son Dakika! AFRİNDE, Kimyasal Gaz atıldı 20 ÖSO'lu ve Asker....................!!!