Haberler
30 Haziran 2020 ( 12656 izlenme )
Reklamlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan sinirlendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan sinirlendi


Sizi kapının önüne koyarız

Gezi olaylarından itibaren ardı ardına yaşadığımız hadiseler, Türkiye'yi bekleyen teh'likeleri ortaya koymuştur. Türkiye, si'yasi tarihinin en kritik sınavlarını vermektedir.HEMEN HEMEN HER KESİME EL UZATIYORUZ Böyle bir dönemde hiç kimse kendi çıkarlarını önde tutamaz. Kimse, kendi hı'rsı için memleketin geleceğini a'teşe atamaz. Dönem, fedakarlık dönemidir.

Bizim nazarımızda vatanımızın bekasından, milletimizin birliğinden daha hayati bir kriter yoktur. Bunun için her fırsatta muhataplarımızı iş birliği çağrısı yapıyoruz. Her kesime elimizi uzatıyoruz.

Sizi kapının önüne koyarız

Önce millet, önce memleket diyen herkesle çalışmaya hazırız. Mesele vatansa, gerisi teferruattır. Bu şuurla hareket eden herkese kapımız açık. 18 YAŞINDA AK PARTİ Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 18. yaşının ülkeme, millete ve tüm insanlığa hayırlı olmasını Allah'tan diliyorum. Bu harekete gönlünü veren, yüreğini ortaya koyan herkese bir kez daha muhabbetlerimi gönderiyorum. Türkiye, ayağına vu'rulan pra'ngalardan bizim dönemimizde kurtuldu. Milletimiz hasretini çektiği hizmet siy'asetine bizim dönemimizde kavuştu. Üniversite kapılarında gözyaşı döken başörtülü kızlarımızın, meslek liselerinin, imam hatip okullarının karşılaştığı adaletsizlikler yine bizim dönemimizde son buldu.

Sizi kapının önüne koyarız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İl Başkanları yemeğinde konuştu. Erdoğan, kayyum atamalarına ilişkin "Seçilmiş olmak hiç kimseye su'ç işleme özgürlüğü tanımaz. Milletin verdiği vergileri tr'öristlere, Ka'ndil'e gönderirseniz bizde hukuk içerisinde idari kararı verip sizi kapının önüne koyarız" dedi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye’de Üretilen O Mucizevi Bitki Suriye'de Rus uçağının düşürülme anı saniye saniye kamerada !! İçişleri Bakanlığı’ndan yeni yas-aklar Sokağa çıkma yas-ağı saatleri belli oldu